Arenberg Auctions gebruikt cookies om de surfervaring aangenamer te maken en om je persoonlijke instellingen en voorkeuren bij te houden. Cookies kunnen ook gebruikt worden door externe partijen, bijvoorbeeld Google Analytics om het gebruik van de site te meten of om advertenties te personaliseren. Welke cookies wij gebruiken en waarom? Lees ons cookiebeleid
Alle cookies toestaanEen compositieschets van Ludwig van Beethoven, aangeboden op de veiling van december 2023, is toegevoegd aan de Topstukkenlijst.
Lot 1136 in onze veiling van 7-9 oktober 2021.
HighlightsLot n. 839 uit onze oktoberveiling: 17de-eeuws handgeschreven en verlucht liedboek voor een Henegouwse familie.
HighlightsLot nummer 710 in onze mei-veiling: 11-delige Atlas Maior van J. Blaeu (1662)
HighlightsArtikel in de Standaar over de uitzonderlijke collectie. Miniatuurboekjes (loten 880 – 1040) in onze mei-veiling
Publiciteit