Zoeken

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Arenberg Auctions

VRT NWS, 13 mei 2024

Een compositieschets van Ludwig van Beethoven, aangeboden op de veiling van december 2023, is toegevoegd aan de Topstukkenlijst.

VRT NWS, 16 december 2023

MAD, 13 december 2023

VRT NWS, 1 december 2023

VRT NWS, 12 oktober 2023

La Libre, 11 oktober 2023

VRT NWS, 11 oktober 2023

MAD, 4 oktober 2023

VRT NWS, 26 april 2023

De Tijd, 23 april 2023

Le Soir, 16 april 2023

Book of Hours. Getijdenboek. Use of Utrecht. [Delft, ca. 1470]

Lot 1136 in onze veiling van 7-9 oktober 2021.

Highlights

Instructievideo 1

Eerste bezoek aan onze website en registratie van uw gebruikersaccount

Highlights

Instructievideo 2

Doe een online bod of reserveer een telefoonlijn

Highlights

Arithmometer, 1886

Lot 479 in onze veiling van 14 & 15 juni 2019.

Highlights

La Libre Belgique, 22-28 augustus 2018

Highlights

17de-eeuws liedboek

Lot n. 839 uit onze oktoberveiling: 17de-eeuws handgeschreven en verlucht liedboek voor een Henegouwse familie.

Highlights

La Libre Belgique, 22-28 Augustus 2018

Pers

Video: bx1, 18 mei

“De “17e-eeuwse Google Maps” eind mei geveild in Brussel”

Publiciteit

De Standaard, 18 mei 2018

Publiciteit

Gazet Drouot nr.20, 18 mei 2018

Publiciteit

De Standaard, 18 mei

Pers

Atlas Maior Blaeu

Lot nummer 710 in onze mei-veiling: 11-delige Atlas Maior van J. Blaeu (1662)

Highlights

De Standaard, 11 mei 2018

Artikel in de Standaar over de uitzonderlijke collectie. Miniatuurboekjes (loten 880 – 1040) in onze mei-veiling

Publiciteit

Video: VRT NWS, 17 mei

VRT NWS over de Atlas Maior van Blaeu, 17 mei

Pers

Le Soir MAD, 16 mei 2018

Pers

Bruzz, 9 mei 2018

Videofragment “Te koop: tekeningen van 17de-eeuwse Brusselaar”, over lot 27 (Van Orley) van onze mei-veiling.

Publiciteit

Artikel Le Soir 10/01/2018

Artikel Le Soir 10/01/2018

Pers

De Standaard, 11 mei 2018

Artikel in de Standaard over de uitzonderlijke collectie miniatuurboekjes (loten 880-1040) in onze mei-veiling

Pers

Schrijf in op onze nieuwsbrief

Contact Us